p301p

قیمت آپارتمان در فرانسه

قیمت آپارتمان در پایتخت فرانسه به بالاترین سطح رسیده است.
با توجه به آمارهای جدید، خرید ملک در پاریس گران تر ازهمیشه تا کنون شده است. در حال حاضر به طور متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهر پاریس در حدود ۹۰۰۰ یورو ارزش گذاری می شود …

قیمت نجومی آپارتمان در فرانسه

قیمت آپارتمان در پایتخت فرانسه به بالاترین سطح رسیده است.
با توجه به آمارهای جدید، خرید ملک در پاریس گران تر ازهمیشه تا کنون شده است. در حال حاضر به طور متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهر پاریس در حدود ۹۰۰۰ یورو ارزش گذاری می شود.
خریداران جدید ملک در پاریس باید بیش از هر زمان دیگری برای خرید ملک خود پول بپردازند، و املاک در حال حاضر به طور متوسط بیش از ۹۰۰۰ یورو برای هر متر مربع ارزش دارد.

رقیب تهران در قلب اروپا

مهم ترین شاخص در این زمینه، افزایش قیمت ها با افزایش میانگین سالیانه حداقل هشت درصد بوده است.

این بررسی نشان داده است که افزایش قیمت ها بیشتر در منطقه ۱۸ در Rue des Abbesses و Boulevard Ornano و در منطقه ۶ در خیابان Assas و Boulevard Raspail و در Rue des Archives و Places des Vosges رخ داده است.

آپارتمان در فرانسه

قیمت ۳ مترمربع حدود ۵۰۰۰۰ یورو تخمین زده شده است و قدرت خرید آپارتمان در فرانسه بشدت افت داشته است.

در ماه آوریل، یک نظرسنجی نشان داد که میانگین قیمت آپارتمان ها در شهر، در همان ماه در سال ۲۰۱۶ افزایش ۵.۵ درصد داشته است. با توجه به اینکه به نظر می رسد روند افزایش قیمت املاک در پاریس تداوم داشته باشد، اکثر خریداران به دنبال این هستن تا از این قافله جا نمانند. همچنین پاریس در سال ۲۰۲۴ میزبان بازیهای المپیک است و این می تواند باعث تداوم افزایش قیمت مسکن تا آن زمان باشد.

p303p

در ماه ژوئن، The Local گزارش داد که افزایش قیمت ملک در پاریس باعث تغییر مشخصات مالکین در پایتخت فرانسه شده است.

در این گزارش “لارنت ویمونت از املاک قرن ۲۱” گفت: “پاریس با قیمت متوسط ۴۴۶،۹۸۲ یورو برای یک واحد آپارتمان ، تبدیل به یک شهر منحصر به فرد برای افراد با درآمد بالا شده است. در حال حاضر ۴۶ درصد از خریداران مسکن در پاریس را مدیران و یا صاحبان بنگاه های اقتصادی شخصی تشکیل می دهند.

در همین حال درصد جامعه کارگری و کارمندی از خرید آپارتمان ها به نصف کاهش یافته است (از ۱۳.۹ درصد به ۶.۸ درصد).

طبق گفته Le Point،ظاهرا انتخاب دونالد ترامپ، تصمیم بریتانیا برای ترک اتحادیه اروپا و انتخاب امانوئل مکرون در فرانسه، همه در افزایش قیمت ملک در پایتخت فرانسه نقش داشتند.

بریتانیایی ها و آمریکایی ها این زمان را برای خرید ملک در فرانسه انتخاب کرده اند، همچنین انتخاب مکرون کارآفرین به عنوان رئیس جمهور که احتمال قتل اقتصاد فرانسه توسط او دور از انتظار نیست همگی باعث افزایش تمایل به خرید املاک در فرانسه شده است.

اخیرا یک نظرسنجی در مورد نهادهای فعال در این زمینه نشان داده است Brexit به افزایش قیمت ملک در پاریس کمک می کند تا باعث ثبات در قیمت گذاری در این شهر گردد.

همچنین بعید به نظر می رسد که ساخت خانه های جدید باعث برآورده شدن تقاضا در این قسمت شده و قیمت ها را کاهش دهد. به طور مثال در پایان ماه ژوئن، تنها ۴۶۵ خانه جدید در این شهر به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است شهرهای استان های بوردو و نانت نیز شاهد رونق اموال بوده اند.

چنانچه نظر، سوال، پیشنهاد و یا انتقادی داشتید، می توانید در بخش نظرات در انتهای همین پست آن را با ما در میان بگذارید.

اگر مایل به دیدن دیگر مطالب سایت ازفرنگ هستید؛ پیشنهاد می کنیم تا از مطالب زیر بازدید کنید.

  • در این قسمت باید بین ۳ الی ۶ پست مربوط قرار بگیرد.

بازنشر از: وبسایت the local

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *